Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl

Dyskusja związana z przewodnią stroną. Wszelkie sugestie, podpowiedzi, obiektywna krytyka.

Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl

Postprzez Tadekmaj » 03 cze 2017, 19:13

Pierwsza wersja galerii była najlepsza. Dlaczego nie ma w tej edycji możliwości wprowadzania zmian w zasobach foto jak iw ich opisach, oraz dodawania nowych. Chyba że coś przeoczyłem, bo jeżeli nie, to wygląda na to, że nie możemy już ingerować we własny materiał pamiątkowy związany z RCN oraz kto podjął taką decyzję aby popsuć to, co było dobre i sprawdzone.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez cubznpl » 03 cze 2017, 19:37

Bekap starszej, ale zaktualizowanej do najnowszej wersji skryptu galerii jest tu:
http://hennos.ayz.pl/rcngaleria/
Skoro została skasowana to pewnie była niefajna, ja jej nie kasowałem :-)
cubznpl
Site Admin

Postprzez Tadekmaj » 05 cze 2017, 11:09

To nie jest to, o co mi chodzi.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez roberto » 09 cze 2017, 00:45

Tadekmaj napisał(a):Pierwsza wersja galerii była najlepsza. Dlaczego nie ma w tej edycji możliwości wprowadzania zmian w zasobach foto jak iw ich opisach, oraz dodawania nowych. Chyba że coś przeoczyłem, bo jeżeli nie, to wygląda na to, że nie możemy już ingerować we własny materiał pamiątkowy związany z RCN oraz kto podjął taką decyzję aby popsuć to, co było dobre i sprawdzone.

Tadeusz przewiń wstecz ten temat , a stanie się jasność . "Pierwsza" galeria się wysypała na amen ! Można to było reaktywować , ale ciekawe na jak długo ?
Obecnie mamy tymczasową wersję , co będzie dalej zobaczymy ? Psuciem bym to nie nazwał , raczej tu należy się ukłon naszemu koledze @anodowemu , który poświęcił swój czas żeby to wszystko jakoś działało .
Od jakiegoś czasu trwają prace nad nową wersją strony . Materiałów mamy mnóstwo ,problem z czasem , bo każdy ma swoje sprawy .
Proszę więc o cierpliwość .
roberto
Site Admin

Postprzez cubznpl » 09 cze 2017, 01:13

roberto napisał(a):Pierwsza" galeria się wysypała na amen ! Można to było reaktywować , ale ciekawe na jak długo ?

Mogłaby być bardzo długo, gdyż zaktualizowana działała na najnowszej wersji skryptu.
Stara się wysypała, bowiem musiałem zmienić na serwerze PHP na nowszą wersję, gdyż na poprzedniej nie poszłoby zaktualizowane forum.
W każdym razie obecnie strona działa na bardzo już starej i podatnej na ataki wersji skryptu Joomla, więc i galeria tam jest tymczasowa.
O ile dobrze pamiętam, kolega Anodowy pracuję nad nową stroną pod Wordpressem, będzie więc ona o wiele nowocześniejsza.
A jaka tam będzie galeria to nie wiem, jest wiele możliwości.
cubznpl
Site Admin

Poprzednia strona

Powrót do Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl