Galeria

Dyskusja związana z przewodnią stroną. Wszelkie sugestie, podpowiedzi, obiektywna krytyka.

Re: Galeria

Postprzez roberto » 05 sty 2014, 21:12

Wybaczcie , ale nie odniosę się do przyczyn odwołania spotkania w Warszawie , wcześniej w Solcu Kujawskim . To zbyt osobiste . Stan zdrowia i sprawy rodzinne , to musi wystarczyć. Kasowanie zdjęć to dziecinada . Może jednak Tadku idź w inną stronę . Niewątpliwie jestem winny tego zamieszania z spotkaniem , które nie doszło do skutku .
Pytanie !
Czy Ty zorganizowałeś cokolwiek w tym kierunku !
Było sporo fajnych fotek , które podziwiali fascynaci , no ale emocje i ciach !
Temat zamknięty ! Galeria TM na życzenie właściciela skasowana !
Dziecinada !
roberto
Site Admin

Postprzez Tadekmaj » 06 sty 2014, 18:04

Szkoda że dopiero teraz się dowiadujemy o przyczynach odwołania spotkania z inż. Ciszakiem. Skoro nie mogłeś przyjechać, to można było upoważnić kogoś innego do reprezentowania nas na tym spotkaniu, np. mnie. Postanowiłeś opuścić kurtynę milczenia i braku jakiejkolwiek informacji na forum a nie zamykać temat. Guzik wam do tego, bo to tak można zinterpretować i lekceważyć starych przyjaciół, fanów RCN. Mam cichą nadzieję, że jeszcze nam się uda wspólnie zorganizować jakieś spotkanie , bez licytacji , kto ma większe zasługi w tym kierunku. Co zaś się tyczy, zawieszenia a nie likwidacji mojej galerii, to informuję że ma to charakter chwilowy spowodowany planem zmiany zestawu fotografii na bardziej nowe, zrobione w ostatnim czasie i o lepszej jakości. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku. :)
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez Sławek » 09 sty 2014, 17:17

Przepraszam, że się wtrącam...
...ale ja też przygotowałem się do tego spotkania jak redaktor portalu DXradio.pl
i też nie wiedziałem, przypadkowo do dzisiaj jakie są oficjalne przyczyny jego odwołonia.
Robercie postawiłeś mnie pod znakiem zapytania ???
Tematem moich rozmów z Panem Inż. Edwardem Ciszakiem miały być sprawy związane wyłącznie
z uruchomieniem sieci UKF-FM Stereo.
W ten oto sposób zostałem z przysłowiową "ręką w nocniku", bez informacji, bez żadnej wiedzy.
Obecnie nie ma aż tyle czasu abym mógł go poświęcić portalowi rcn konstantynów forum, więc postanowiłem
zakończyć działalność na niniejszym forum oraz rp i pozostać jedynie na macierzystym.
Jednak czasu brakuje mi i dla niego.
Pozdrawiam
>Sławek<
Sławek

Postprzez Marcin » 09 sty 2014, 21:08

Los nie wybiera.
Skoro dla wspomnianego inżyniera działy się rzeczy takie a nie inne to należy tylko zrozumieć i współczuć.

Marcin
Marcin

Postprzez giezet » 13 sty 2014, 22:39

Marcin napisał(a):Los nie wybiera.
Skoro dla wspomnianego inżyniera działy się rzeczy takie a nie inne to należy tylko zrozumieć i współczuć.

Marcin

Aby nie było nieporozumień - Pan Ciszak ma się dobrze, przygotowywał się do tego spotkania. Wiadomość o odwołaniu zaskoczyła go tak samo jak mnie i wywołało to trochę rozczarowania. Ja sam musiałem odwołać moją obecność z prostego powodu: nie dostałem urlopu (zgrzytając ze złości zębami). Że się stało tak a nie inaczej, cóż - trudno. Tym razem nie wyszło. Jestem z nim nadal w kontakcie i informuję go o postępach na forum, zapewniając o naszej lojalności. Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle: staram się aby nastała kolejna możliwość spotkania się w Polsce. Nie wiem kiedy, ale jeśli pojawi się najmniejsza szansa, poinformuję Was tu na forum.

Robert: doskonale rozumiem dlaczego dopiero teraz ujawniłeś powód, nie czuję żadnego żalu i szanuję tą decyzję. Następnym razem się uda :)
giezet
Ekspert

Lokalizacja: Tu i ówdzie 13AX463 na #28, najczęściej w obrębie lokatora JO30.

Poprzednia strona

Powrót do Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl