Wyposażenie obiektu

Budynki stacyjne, układ chłodzenia nadajników, radiolinia, wszelkie elementy związane z funkcjonowaniem Radiostacji

Moderator: Łukasz-O

Wyposażenie obiektu

Postprzez soundsystem » 22 wrz 2016, 10:06

Ostatnio udało mi się namierzyć Higrometr, w zasadzie 4 ;) .
Z tego co pamiętam to identyczny wisiał w magazynie lampowym w Konstantynowie
Co prawda są w nie najlepszym stanie ale myślę że z czterech jeden da się zrobić.
Człowiek maił je w jakimś zapyziałym magazynie, zamieniłem je na dwa piwa marki Żywiec :D :D :D
Nawet nie wiedział do czego to jest. Mówi że termometr dobrze pokazuje ale ten barometr to coś dziwną skalę ma :lol: :lol: :lol:
Załączniki
20160922_074544.jpg
soundsystem
Ekspert

Re: Wyposażenie obiektu

Postprzez roberto » 22 wrz 2016, 19:55

Numer 2 lub 3 chętnie bym odkupił za równowartość 4-6-8 Żywców i więcej, nie będę się targował . Serio widzę takie cudo u siebie w kotłowni na wyeksponowanym miejscu. Daj znać jak się zdecydujesz .
roberto
Site Admin

Postprzez soundsystem » 22 wrz 2016, 20:37

Robert, powiem to tak. 2 i 3 co prawda posiadają termometry ale jeden nie ma włosków. Ten 3 ma dodatkowo styczniki które zwierają obwód po przekroczeniu zadanej wartości.

A teraz nasz interes :D
Zdecydowałem się i to już rano że będziesz ich nowym właścicielem. Wszystkie cztery są już od południa bezpiecznie zapakowane w pudełko które jutro poleci do ciebie ;) wiem że u Ciebie będą miały najlepiej. Szczerze mówiąc jednego widzę między tymi zdjęciami u Ciebie
Co do zapłaty to masz je w prezencie ode mnie i Łukasza z okazji.... ( wymyśl coś sobie)
A piwko wypijemy kiedyś jak się spotkamy
soundsystem
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 22 wrz 2016, 22:28

Nr "3" (patrząc od lewej) jest z dodatkową wskazówką nastawczą. Można nastawić graniczną wilgotność dla danego pomieszczenia - ułatwienie dla niewykwalifikowanej obsługi. Taka wersja de lux :lol:
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez soundsystem » 23 wrz 2016, 19:25

Paczka w drodze. :) jak już jeden z nich zapisanie w zaszczytne miejscu to zrób foto i wrzuć tu.
soundsystem
Ekspert

Postprzez roberto » 02 paź 2016, 12:27

Przepraszam , nie miałem jak odpisać . Paczka oczywiście dotarła . Trochę mi głupio , bo chciałem po prostu przyrząd odkupić , a dostałem 4 szt. w prezencie.
Nie pozostaje mi nic innego , jak prezentacja tych cudeniek podczas małej imprezki integracyjnej w naszym gronie . Dawno się nie widzieliśmy , więc jest okazja . - Robert
roberto
Site Admin

Postprzez soundsystem » 03 paź 2016, 15:07

Pewnie okazja niezła. Jak ci się już je uda wrócić do życia to wrzuć jakieś foto.
soundsystem
Ekspert

Powrót do Technikalia- Pozostała infrastruktura