Przerwa konserwacyjna RCN Solec Kujawski

Moderator: Łukasz-O

Re: Przerwa konserwacyjna RCN Solec Kujawski

Postprzez Tadekmaj » 28 kwi 2012, 15:49

To co. Może zrobimy sobie wycieczkę do Solca Kujawskiego w tych dniach. Będzie okazja podejść pod same maszty skoro będą wyłączone a i nadajniki obejrzeć co mają w środku nie wspominając o pamiątce z Konstantynowa, lampie FQS 15. Co wy na to.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez Dawas » 28 kwi 2012, 20:11

Jestem za. Ale minimalna grupa to 15 osób. Chyba że się mylę.
Dawas

Postprzez roberto » 28 kwi 2012, 21:09

Tadekmaj napisał(a):To co. Może zrobimy sobie wycieczkę do Solca Kujawskiego w tych dniach. Będzie okazja podejść pod same maszty skoro będą wyłączone a i nadajniki obejrzeć co mają w środku nie wspominając o pamiątce z Konstantynowa, lampie FQS 15. Co wy na to.

O ile mi wiadomo wycieczka w terminie planowej konserwacji jest niemożliwa . Nie chodzi tu o jakieś procedury , po prostu jest to okres wytężonej pracy całej ekipy technicznej , i najnormalniej w świecie nie ma możliwości oddelegowania pracownika , który zaopiekuje się grupą zwiedzających .

Dawas napisał(a):Jestem za. Ale minimalna grupa to 15 osób. Chyba że się mylę.

Wydaje mi się , że jednak się mylisz ;)
roberto
Site Admin

Postprzez Tadekmaj » 28 kwi 2012, 21:50

Wydaje mi się, że jest to wszystko do uzgodnienia. Termin już znamy, teraz tylko jakaś rozsądna godzina.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 28 kwi 2012, 21:58

Jak swego czasu organizowałem zwiedzanie "Solca" to z RP było nas dużo więcej niż 15 osób. Jednak kierownik przyznał, że wolą raczej mniejsze grupy z dwóch powodów. Raz, że łatwiej zapanować nad szarańczą a dwa, że więcej można pokazać i omówić.
Była też śmieszna sytuacja. Posiadałem listę wszystkich chętnych którzy zadeklarowali przyjazd, jako, że z forum znałem większość ludzi tylko po nickach a nie nazwiskach, podchodziłem do każdego nowo przybyłego uczestnika z prośbą o podanie podstawowych danych itp. w celu weryfikacji (taka była procedura). W pewnym momencie na rowerze przyjechał człowiek, który podszedł do naszej grupy i przedstawił się nickiem z forum RP (nie podam kto to, być może sobie tego nie życzy). Niestety nie miałem takiego nicku na liście uczestników i grzecznie mówię, że może być problem... Była nawet dosyć nieprzyjemna wymiana zdań, bo gość nie chciał podać danych i bezczelnie mi mówi, że i tak wejdzie. Wkurzyłem się na niego, wlazł mi na ambicję i pod nosem powiedziałem co o takim niepoważnym podejściu myślę.
Później okazało się, że to pracownik RCN i specjalnie w dniu wolnym od pracy przyjechał aby się z nami spotkać :lol:
Mało nie spaliłem się ze wstydu ;)
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez node » 01 maja 2012, 17:11

A byl taki zawodnik - pamietam - blondyn o maly wlos a bym nasza czarna limuzyna z zona go nie przejechal - pedalowal po lesie do centrum nadawczego - robiac krosy po zakretach :D
node
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 01 maja 2012, 20:41

Akurat to nie ten ;) Było kilku rowerzystów.
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez zarowka_1234 » 02 maja 2012, 20:38

Tadekmaj napisał(a):Wydaje mi się, że jest to wszystko do uzgodnienia. Termin już znamy, teraz tylko jakaś rozsądna godzina.

To jak w końcu z tą wycieczką? Jest możliwa?
Co do godziny to myślę tak ok. 11:00-12:00.
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez Tadekmaj » 16 maja 2012, 19:55

Serwis informacyjny Portalu Onet, donosi. Polskie media publiczne,znajduja się w katastrofalnej sytuacji finansowej. Prezes Polskiego Radia, rozważa możliwość zaprzestania nadawania na falach długich. Dlatego przyszłość RCN. w Solcu Kujawskim, jest pod dużym znakiem zapytania.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez Rublik » 16 maja 2012, 20:45

Niech szukają oszczędności w pensjach "prezesików" i "gwiazdek" typu Lis, a nie będą wyłączać źródło polskiego słowa dla Polaków za granicą.
Rublik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RCN Solec Kujawski