Konkurs

Dyskusja na dowolne tematy

Re: Konkurs

Postprzez anodowy » 12 lis 2017, 16:12

no chyba sporo przesady jest w tym dostępie, powyższe materiały widze pierwszy raz na oczy a moja propozycja była aby wsród prawidłowych odpowiedzi dokonać losowania nagrody. Tak sie robi sprawiedliwie. Szczegółami konstrukcyjnymi masztu można sie niezle zapultać, pewnie pomylę maszt raszyński z Piątkowem bo tam nie byłem. Ale rzezba terenu mówi swoje, widok na zwycięski maszt z kierunku Wieliczki.
Załączniki
ghor.jpg
anodowy
Ekspert

Re: Konkurs

Postprzez Łukasz-O » 12 lis 2017, 22:49

anodowy napisał(a):no chyba sporo przesady jest w tym dostępie, powyższe materiały widze pierwszy raz na oczy

Pierwszy raz widzisz skany z Miszczaka i wycinek z projektu, natomiast do rozwiązania zagadki wystarczyło tylko google i przeanalizowanie skratowania wszystkich masztów z tego okresu.

anodowy napisał(a):a moja propozycja była aby wsród prawidłowych odpowiedzi dokonać losowania nagrody. Tak sie robi sprawiedliwie.

Masz racje, problem polega tylko na tym, że prawidłowo odpowiedziałeś tylko Ty i Robert. Mój błąd był taki, że przed konkursem nie skontaktowałem się z Wami. Teraz głupio wyszło. Nagrodą miało być coś co i tak Wy dwaj macie ale mogę przesłać jeszcze raz.

Z założenia chciałem rozruszać trochę towarzystwo na forum i niestety nie udało się.
Łukasz-O
Ekspert

Poprzednia strona

Powrót do Off topic