Ciekawy link - Wymiana żarówki na maszcie 500-metrowym .

Dyskusja na dowolne tematy

Ciekawy link - Wymiana żarówki na maszcie 500-metrowym .

Postprzez Darek Rz » 18 sty 2012, 19:11

Witam

Jeśli ktoś nie widział to niech sobie popatrzy jak mogła wyglądać praca przy naszym maszcie. Głownie chodzi mi o wrażenia podczas pracy na takich wysokościach. Być może to znacie -ja nie znałem i przyznam ze trochę się bałem oglądając to . Nie widziałem gdzie to wrzucić stąd nowy temat -Robert możesz wrzucić go gdzie chcesz ,co by nie robić bałaganu.

http://www.youtube.com/watch?v=tgO4Gd4R ... re=related

pozdr.
Darek Rz
Ekspert

Re: Ciekawy link - Wymiana żarówki na maszcie 500-metrowym .

Postprzez maciek » 18 sty 2012, 19:36

Jezu :o :shock:
Jako, że jestem powszechnie znany z lęku wysokości to od samego patrzenia na ten materiał aż miałem sobie przypomnieć drugie danie ;).
Ale na poważnie: szacunek dla tych panów. Włazić po takich marnych "gwoździach" bez zabezpieczenia i jeszcze robota na "zydlu", gdzie nie ma gdzie nóg postawić. Szok!!!
Na "naszym" maszcie przynajmniej był pomost, a tu? I to jeszcze we dwóch!
Główni bohaterowie filmu to tacy panowie Stanisławowie w wersji hardcore ;) (bez obrazy).
maciek

Postprzez zarowka_1234 » 18 sty 2012, 22:52

Oglądałem ten filmik już dość dawno i czuję to samo co wy, nawet jeśli go teraz oglądam.
Również mam lęk wysokości :)
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 19 sty 2012, 12:07

To fakt film pojawił się w sieci dosyć dawno temu, ale chwile po pojawieniu zastał zdjęty. Podobno była wielka afera związana z upublicznieniem go, oraz brakiem należytych zabezpieczeń tych dwóch panów. Pracownicy ponoć zostali ukarani. Tyle co kiedyś wyczytałem na ten temat.
Łukasz-O
Ekspert

Powrót do Off topic