Zagadkowy przedmiot

Dyskusja na dowolne tematy

Re: Zagadkowy przedmiot

Postprzez giezet » 01 kwi 2013, 18:16

Radarek napisał(a):Hasło/password/codeword - prawidłowe -odzew BROWAREK - dostęp potwierdzony.
Słowo klucz proszę dostarczyć na najbliższe forumowe grillowanie - z Białegostoku zostanie dostarczone słowo odzew :):):)

O ile propagacja jonosferyczna w paśmie 11m mi na to pozwoli, to wmoduluję w przekaz jeszcze kod "musztarda". Modulator-ondulator nośnej w moim mobilu już przekroczył dopuszczalną moc o 200%, jak tak dalej pójdzie to sąsiadom niechcący naprawdę zrobię grilla ;)

Odkodowanie możliwe przy pomocy rezonansu pustych puszek po Żywcu, sztuk 8, galwanicznie zbocznikowanych do siatki grilla (wapotronu tłuszczowego).
giezet
Ekspert

Lokalizacja: Tu i ówdzie 13AX463 na #28, najczęściej w obrębie lokatora JO30.

Postprzez cubznpl » 01 kwi 2013, 18:21

giezet napisał(a):
Radarek napisał(a):Odkodowanie możliwe przy pomocy rezonansu pustych puszek po Żywcu, sztuk 8, galwanicznie zbocznikowanych do siatki grilla (wapotronu tłuszczowego).

Ja wole Ciechana, w butelkach.
Butelka też może robić za rdzeń cewki, a sznurek może z powodzeniem zastąpić drut w emalii.
cubznpl
Site Admin

Postprzez giezet » 01 kwi 2013, 19:43

cubznpl napisał(a):Ja wole Ciechana, w butelkach.

Nie mam wyboru - importują tylko Tyskie albo Żywiec :)

Mniejsza z tym, jedno i drugie przesuwa jaźń o 90° w te albo wewte. Moja admitancja co do tych trunków jest stanowczo wysoka :D
giezet
Ekspert

Lokalizacja: Tu i ówdzie 13AX463 na #28, najczęściej w obrębie lokatora JO30.

Postprzez cubznpl » 01 kwi 2013, 23:26

No i niestety nikt nie odgadł zagadki :mrgreen:
Jest to "ławeczka" zegarmistrzowska, wraz z nabijakiem o odpowiedniej średnicy otworu i młotkiem służy do nabijania osiek do kół zębatych (jako podstawa).
Akurat ta ze zdjęcia jest przeznaczona do budzików lub zegarów ściennych ;)
cubznpl
Site Admin

Poprzednia strona

Powrót do Off topic