Zalety Stowarzyszenia

Zalety Stowarzyszenia

Postprzez soundsystem » 19 mar 2015, 18:36

Ostatnio napotkałem takową stronę
http://www.styki.org/blog/cykl-wyjazdow-radiostyki/
bardzo ciekawe stowarzyszenie. myślę że jakbyśmy takowe posiadali to może nam byłoby trochę łatwiej coś zobaczyć??
soundsystem
Ekspert

Re: Zalety Stowarzyszenia

Postprzez Tadekmaj » 28 mar 2015, 12:20

Ale w Konstantynowie nie byli, nawet jak na stowarzyszenie. Bo to nie taka prosta sprawa hop - siup, aby taki obiekt legalnie zwiedzić, ten czy inny. Powstanie naszego stowarzyszenia zawisło w próżni i trudno powiedzieć, czy powstanie, pomimo że swój akces zgłosiło sporo osób. Dlatego uważam, że jak ktoś ma możliwość, to na własną rękę niech się stara, przynależeć do jakiejś organizacji skupiającej miłośników masztu nie koniecznie najwyższego a może mu się uda wraz z innymi odwiedzić jakiś obiekt nadawczy. Powodzenia.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez roberto » 28 mar 2015, 13:27

Panowie biję się w pierś , ale uwierzcie są sytuacje , że nawet największe pasje odchodzą na bok . Stowarzyszenie oczywiście ma sens , osobowość prawna daje nam nieograniczone możliwości . Dla przykładu otwarta zostaje kwestia wynajęcia budynku technicznego RCN (takie rozmowy były) , cena oczywiście zaporowa 10 zł/m2 , ale kto powiedział że się nie ugną ? Osobiście mam wrażenie , że czekają na nasz ruch .
Moja propozycja jest następująca , koledzy z Warszawy - Tadeusz ,Łukasz ... niech pomyślą nad miejscem - restauracja , kawiarnia czy nawet parking supemarketu . Wspólnie ustalmy termin , ale w tygodniu , tak żeby można było złożyć dokumenty do sądu . Statut przedyskutujemy i sporządzimy za pośrednictwem forum , głosowania już na miejscu . Termin prześlę do wszystkich użytkowników forum , kto da radę przyjedzie , zbierzemy się w minimalnym składzie , albo i nie . Czekam na propozycje , i ewentualne uwagi .
roberto
Site Admin

Postprzez Tadekmaj » 28 mar 2015, 16:24

Wstępnie jestem za a spotkanie można zorganizować w pobliżu sądu w kawiarni Paragraf w AL. Solidarności. Chyba że Łukasz ma inną propozycję o której swego czasu wspominał.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 28 mar 2015, 21:37

Robert, będziesz jechał specjalnie do Warszawy? Bezsensu, będziesz przy okazji to się wtedy jakoś umówimy. Co do miejsca Tadeuszu, pasuje mi każda lokalizacja - aby tylko parkomatów nie było.

PS.
Ostatnio dostałem mandat za nie uiszczenie opłaty parkingowej, mając jednocześnie opłacony i aktualny abonament, umieszczony za szybą. Debilizm.
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez roberto » 29 mar 2015, 00:02

Łukasz-O napisał(a):Robert, będziesz jechał specjalnie do Warszawy? Bezsensu, będziesz przy okazji to się wtedy jakoś umówimy. Co do miejsca Tadeuszu, pasuje mi każda lokalizacja - aby tylko parkomatów nie było.

Przyjadę specjalnie , ustalcie gdzie i kiedy .
roberto
Site Admin

Postprzez Łukasz-O » 29 mar 2015, 00:39

Robert, napisz kiedy przyjedziesz, a my jako miejscowi się dostosujemy (nam jest w tym momencie łatwiej) - przynajmniej mi. Miejsce ustalmy na jakiś parking hipermarketu, dalej pojedziemy jednym samochodem. Niema sensu pchać się w trzy samochody do centrum, przy okazji będzie też czas na pogaduszki ;)
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez Tadekmaj » 29 mar 2015, 07:16

Tak będzie najlepiej.
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez soundsystem » 01 kwi 2015, 14:21

To ja zapraszam do siebie do podwarszawskich Ząbek. Co będziemy się po parkingach tułać :D
soundsystem
Ekspert

Postprzez node » 01 kwi 2015, 17:12

To i ja również się "dopisze" ponieważ stałem się mieszkańcem Stolicy.
node
Ekspert

Następna strona

Powrót do Stowarzyszenie Miłośników Najwyższego Masztu na Świecie