Strona 1 z 2

Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 09 maja 2013, 21:32
przez giezet
Witam po przerwie!

Doszła do mnie ciekawa wiadomość.
Edward Ciszak napisał(a):Moze sa w Forum ludzie, ktorzy chcieliby ze mna porozmawiac. Dotyczyloby to tylko najpierw Poznania i Jeleniej Gory gdzie bede od 27 maja do 13 czerwca, a pozniej od 21 sierpnia do 03 wrzesnia w Warszawie.
W tych okresach bede osiagalny pod telefonem tam lokalnym (numer do dyspozycji redakcji). Jezeli bedziesz mogl to daj mi znac co o tym sadzisz.

Ja powiem, że z pewnością są ludzie na forum, którzy bardzo chętnie by porozmawiali :)

Więc co Wy na to? Ja osobiście służbowo jestem zajęty na 200%, ale w sierpniu pewnie by się udało wydusić jakiś urlopik i przyjechać do Warszawy. Jest kilka weekendów w tym czasie. Jakieś pomysły? Wnioski? Zażalenia? Spotkanie w Konstantynowie? ;)

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 10 maja 2013, 15:04
przez Bartosz
Jeżeli coś , to możemy ustalić konkretna datę , podejrzewam , że Pan Stanisław Wojciechowski chętnie by ze mną pojechał na spotkanie z dawnym kolegą , kto wie może by dało radę załatwić jeszcze Pana Czechowskiego. ;)

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 11 maja 2013, 10:21
przez soundsystem
Myślę że jak by udało się zorganizować spotkanie w rcn połączone z rocznica w sierpniu to było by bardzo miło. Tylko ciekawe czy właściciel budynku zgodzi się na spotkanie, na obiekcie, i czy nasz gość zgodził by się na wycieczke do konstantynowa. Było by naiwno bardzo miło.

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 11 maja 2013, 11:35
przez giezet
Ja tam nawet nie nalegam na Konstantynów. Może być na ulicy, w kafejce, w Łazienkach albo gdziekolwiek.

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 12 maja 2013, 11:55
przez roberto
Panowie ,
Jeżeli chodzi o mnie , to oczywiście deklaruję swoją obecność na spotkaniu z Panem Edwardem w każdym ewentualnym terminie , i miejscu .
Zaszczytem dla mnie będzie możliwość spotkania z człowiekiem legendą Polskiej ,a nawet światowej radiofonii .

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 12 maja 2013, 16:47
przez Tadekmaj
Ja również przyjadę na takie spotkanie, ale musi być dobrze zorganizowane bo pan Edward to postać wybitna. Konstantynów, raczej odpada , może w przyszłym roku z okazji 40 lecia uruchomienia radiostacji. Nie lada gratką, było by spotkanie również z p. Duczmalewskim w jego domu, pod Warszawą, gdzie obaj panowie mogli by się spotkać po latach. Dobrze by było, aby w tym spotkaniu uczestnikiem była także, delegacja z naszego grona, któremu by przewodniczył Robert.

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 13 maja 2013, 14:41
przez soundsystem
Co do mojego wcześniejszego postu. mialo byc napisane; Było by napewno bardzo miło. Ach te slowniki ;)

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 15 lip 2013, 22:11
przez giezet
Chciałem przypomnieć, że oferta spotkania jest nadal aktualna. Pan Edward zgodził się na weekend od 24 do 25 sierpnia. Odpowiednio zaplanuję swój pobyt w stolicy. Został jeszcze nieco więcej niż miesiąc, myślę że to wystarczająco dużo czasu aby się zastanowić czy bierze się udział czy nie. Od razu mówię, że nie ma żadnej presji organizacyjnej - Pan Edward powiedział że najlepiej spotkać się w jakiejś kafejce (najchętniej na Nowym Świecie), nieformalnie, bez "ceremonii".

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 17 lip 2013, 10:24
przez soundsystem
ok ja jestem jak najbardziej za

Re: Spotkanie z panem Edwardem

PostNapisane: 14 sie 2013, 11:01
przez Tadekmaj
Proponuję spotkanie z p. Edwardem zrobić w niedzielę 25 VIII o godzinie 17 w kawiarni Nowy Świat A. Blikle, Nowy Świat 33 oczywiście w Warszawie. Być może trzeba będzie zarezerwować stoliki gdyby chciało skorzystać z tej nie powtarzalnej okazji spotkania, więcej osób. Te osoby które zadeklarowały wcześniej swoją obecność, na pewno przyjadą. Samochody parkujemy na przyległych ulicach do Nowego Światu, bo na tej ulicy jest zakaz wjazdu dla pojazdów indywidualnych. Myślę że ostateczną decyzję, podejmie Robert, bo kto jak kto, ale właśnie on powinien reprezentować nas wszystkich skupionych wokół tej strony o RCN w Konstantynowie na spotkaniu z panem Edwardem.