Domek antenowy - pozostałości izolatora

Budynki stacyjne, układ chłodzenia nadajników, radiolinia, wszelkie elementy związane z funkcjonowaniem Radiostacji

Moderator: Łukasz-O

Domek antenowy - pozostałości izolatora

Postprzez myheaven » 22 mar 2018, 17:52

Wcześniej zadawałem to pytanie .Czy ktoś może odpowiedzieć czy te kawałki izolatora są to kawałki z tych trzech które stały na fundamencie i były podstawą wieży czy są to elementy jakiegoś innego izolatora który był w samym domku ?. Jak porównywałem te elementy ze zdjęciami samych izolatorów z fundamentu to nie pasują mi one ze względu na wyraźne fazy..... krawędzie (nie wiem jak to nazwać ) wystające w swoim przekroju . Ze zdjęć same izolatory z fundamentu nie maja raczej takich wypustek na swojej powierzchni. Czy może to był okrągły izolator wmurowany w domek antenowy tam gdzie wychodził sygnał przewodem do wieży ( zdjęcie ze strzałką ) i to są pozostałości po nim ?Jest jeszcze schemat na którym jest zaznaczony izolator przepustowy w domku antenowym.Czy może być to? Czy są w ogóle zdjęcia wnętrza domku antenowego z okresu działania masztu?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
myheaven

Re: Domek antenowy - pozostałości izolatora

Postprzez Łukasz-O » 06 kwi 2018, 18:42

Te pokruszone izolatory w domku antenowym o które pytasz, to jest właśnie dawny izolator przepustowy od strony masztu.
Łukasz-O
Ekspert

Powrót do Technikalia- Pozostała infrastruktura